Stokta
STM
Z0405MF1AA2 - TRIAC DIS.4A 600V NON ISOLATED TO202 THT
₺17.81
Vergisiz Fiyat: ₺14.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO202 |
| Özellikler | Sensitivity |
| İletim Akımı (ITrms) | 4 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 5 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Z0405MF1AA2 - TRIAC DIS.4A 600V NON ISOLATED TO202 THT
₺17.81
