Stokta
WEEN SEMICONDUCTORS
Z0103MA0,116 - TRIAC DIS.1A 600V 4Q TO92 (W.Pitch) THT
₺5.96
Vergisiz Fiyat: ₺4.97
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 (Wide Pitch) |
| Özellikler | 4Q Triac |
| İletim Akımı (ITrms) | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 45 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 7 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Z0103MA0,116 - TRIAC DIS.1A 600V 4Q TO92 (W.Pitch) THT
₺5.96
