Stokta
UTC
XL1225 - THYRISTOR DIS.SINGLE 500mA 400V TO92 THT
₺6.41
Vergisiz Fiyat: ₺5.34
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| İletim Akımı (ITav) | 500 mA |
| RMS İletim (ITrms) | 800 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 40 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 5 mA |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 800 mV |
| İletim Düşümü | 1.4 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
XL1225 - THYRISTOR DIS.SINGLE 500mA 400V TO92 THT
₺6.41
