Stokta
WEEN SEMICONDUCTORS
WTMH600F16T - THYRISTOR MOD.DUAL 600A 1600V
₺8,655.81
Vergisiz Fiyat: ₺7,213.17
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-60mm |
| İletim Akımı (ITav) | 600 A |
| RMS İletim (ITrms) | 1000 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2.5 V |
| İletim Düşümü | 1.5 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 125 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
WTMH600F16T - THYRISTOR MOD.DUAL 600A 1600V
₺8,655.81
