Stokta Yok
WEEN SEMICONDUCTORS
WSMG30T07MK1Q - IGBT MINI IPM MOD.DIODE SIX 30A 650V
₺366.73
Vergisiz Fiyat: ₺305.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Modül IPM IGBTler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Teknoloji | N/A |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 30 A |
| Akım (Ic) | 30 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | 1.6 V |
| Güç Tüketimi | 114 W |
| Konfigürasyon | Six |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
WSMG30T07MK1Q - IGBT MINI IPM MOD.DIODE SIX 30A 650V
₺366.73
