Stokta
WILLSEMI
WPM1481-6TR - MOSFET DIS.6.5A 12V P-CH DFN2020-6L SMT
₺13.54
Vergisiz Fiyat: ₺11.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | WILLSEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN2x2-6L |
| Teknoloji | Power |
| Fet Tipi | P-CH |
| Akım (25°C) | 6.5 A |
| Voltaj | 12 V |
| Rds On | 24 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 1.4 W |
| Trr | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
WPM1481-6TR - MOSFET DIS.6.5A 12V P-CH DFN2020-6L SMT
₺13.54
