Stokta
WEEN SEMICONDUCTORS
WNSC6D10650B6J - DIODE SIL.CARB.SCHOTTKY 10A 650V TO263 (D2PAK) SMT
₺125.51
Vergisiz Fiyat: ₺104.59
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Silicon Carbide (SiC) Schottky |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 10 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 650 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
WNSC6D10650B6J - DIODE SIL.CARB.SCHOTTKY 10A 650V TO263 (D2PAK) SMT
₺125.51
