Stokta
WEEN SEMICONDUCTORS
WNSC5D04650D6J - DIODE SIL CARBIDE 650V 4A DPAK
₺31.42
Vergisiz Fiyat: ₺26.18
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Silicon Carbide (SiC) Schottky |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 4 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 650 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
WNSC5D04650D6J - DIODE SIL CARBIDE 650V 4A DPAK
₺31.42
