Stokta
WEEN SEMICONDUCTORS
WNSC2M75120W6Q - MOSFET SIL.CARB.DIS.33,7A@25 C 1200V N-CH TO247-3
₺408.99
Vergisiz Fiyat: ₺340.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | Silicon Carbide (SiC) |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 33.7 A |
| Voltaj | 1200 V |
| Rds On | 75 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 184 W |
| Trr | 21 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
WNSC2M75120W6Q - MOSFET SIL.CARB.DIS.33,7A@25 C 1200V N-CH TO247-3
₺408.99
