Stokta Yok
PANJIT
1N4148-35_AY_10001 - DIODE SWITCHING SINGLE 150mA 100V DO35 GLASS THT
₺0.49
Vergisiz Fiyat: ₺0.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO35 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
1N4148-35_AY_10001 - DIODE SWITCHING SINGLE 150mA 100V DO35 GLASS THT
₺0.49
