Stokta
HOTTECH
1.5KE180CA-HT - DIODE TVS 1500W 146V DO201 THT
₺9.54
Vergisiz Fiyat: ₺7.95
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 (DO27) |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 154 V |
| Ters Akım | 5 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 6.1 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 1.5 kW |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
1.5KE180CA-HT - DIODE TVS 1500W 146V DO201 THT
₺9.54
