MYG20-331 - VARISTOR DISC 20MM 330V 10KA 210VAC 275VDC THT
- Marka: FOSHAN KESTAR
- Ürün Kodu: MYG20-331
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺15.10
- Vergisiz Fiyat: ₺12.58
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | FOSHAN KESTAR |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 20 mm |
| Pin Aralığı | 10 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 297 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 330 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 363 V |
| Anma Akımı | 10 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 210 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 275 VDC |
| Tolerans | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: VARISTOR DISC 20MM 330V 10KA 210VAC 275VDC THT - MYG20-331, MYG20-331, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

