ESP32-WROOM-32UE-N8 - WIFI+BLUETOOTH MODULE 8MB EXTERNAL ANTENNA
- Marka: ESPRESSIF SYSTEMS
- Ürün Kodu: ESP32-WROOM-32UE-N8
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺282.47
- Vergisiz Fiyat: ₺235.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | WiFi Modülleri |
| Üretici Firma | ESPRESSIF SYSTEMS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Özellikler | 2.4 GHz WiFi + Bluetooth + Bluetooth LE Module |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (19.2 x 18 x 3.2) |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: WIFI+BLUETOOTH MODULE 8MB EXTERNAL ANTENNA, ESP32-WROOM-32UE-N8

