ESP32-D0WD-V3 - IC WiFi+BLUETOOTH MCU 48QFN
- Marka: ESPRESSIF SYSTEMS
- Ürün Kodu: ESP32-D0WD-V3
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺166.96
- Vergisiz Fiyat: ₺139.13
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | ESPRESSIF SYSTEMS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN48 EP |
| Besleme Voltajı | 2.3 to 3.6 V |
| Modülasyon | 8 DPSK, DSSS, DQPSK, OFDM |
| Frekans | 2.412 to 2.484 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: IC WiFi+BLUETOOTH MCU 48QFN - ESP32-D0WD-V3, ESP32-D0WD-V3, RF & Mikrodalga Ürünleri

