ESP32-C3-MINI-1-N4 - MODULE WIFI BLUETOOTH 4MB FLASH 150MBPS 53-SMD MOD
- Marka: ESPRESSIF SYSTEMS
- Ürün Kodu: ESP32-C3-MINI-1-N4
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺222.93
- Vergisiz Fiyat: ₺185.78
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | WiFi Modülleri |
| Üretici Firma | ESPRESSIF SYSTEMS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Small-Sized 2.4 GHz Wi-Fi (802.11b/g/n) and Bluetooth 5 Module |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (16.6 x 13.2 x 2.4) |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: MODULE WIFI BLUETOOTH 4MB FLASH 150MBPS 53-SMD MOD - ESP32-C3-MINI-1-N4, ESP32-C3-MINI-1-N4, RF Modüller

