Stokta
ONS
MC1455BDR2G - IC-1455BDR2G OSC SINGLE TIMER SOIC8
₺19.38
Vergisiz Fiyat: ₺16.15
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Programlanabilir Zamanlayıcı ve Osilatör Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Timer/Oscillator |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 16 V |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Güç Tüketimi | 625 mW |
| Frekans | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | NE555 Timers |
MC1455BDR2G - IC-1455BDR2G OSC SINGLE TIMER SOIC8
₺19.38
