Stokta
TEXAS
CDCP1803RGER - IC-1803 CLK BUFFER 1:3 800MHZ 24VQFN
₺339.38
Vergisiz Fiyat: ₺282.82
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer - Clock Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN24 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Frekans | 800 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1:3 LVPECL Clock Buffer with Programmable Divider |
CDCP1803RGER - IC-1803 CLK BUFFER 1:3 800MHZ 24VQFN
₺339.38
