Stokta
TEXAS
CD4541BM96 - IC-4541 CMOS PROG.TIMER WIT.SOIC-14 TR SMD TI
₺18.45
Vergisiz Fiyat: ₺15.37
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Programlanabilir Zamanlayıcı ve Osilatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Fonksiyon | Timer |
| Besleme Voltajı | 3 to 18 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Güç Tüketimi | 100 mW |
| Frekans | 100 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Programmable Timer |
CD4541BM96 - IC-4541 CMOS PROG.TIMER WIT.SOIC-14 TR SMD TI
₺18.45
