Stokta
AI THINKER
VC-02 - MODULE OFFLINE SPEECH RECOGNITION FOR 3.3V
₺242.65
Vergisiz Fiyat: ₺202.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | HMI ve HDMI Modüller |
| Üretici Firma | TDO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 5 " |
| Çözünürlük | 800x480 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Arayüz | TTL, RS232 |
| Aktif Alan | 108x64.8 mm |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Parlaklık | 370 cd |
| Kontrol Kartı | Yes |
| En-Boy Oranı | N/A |
| Görüş Yönü | N/A |
| Ek Özellik | N/A |
| Dış Uzunluk | 143.38 mm |
| Dış Genişlik | 80.78 mm |
| Dış Yükseklik | 17.2 mm |
VC-02 - MODULE OFFLINE SPEECH RECOGNITION FOR 3.3V
₺242.65
