Stokta
SILVAN
LC9801R - IC-9801 ALARM SOP-8
₺17.71
Vergisiz Fiyat: ₺14.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tekrar Programlanabilen Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | SILVAN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Ses Süresi | N/A |
| Frekans Aralığı | 80 kHz |
| Bit Sayısı | N/A |
| Çalışma Voltajı | 2 to 5 V |
| Çalışma Akımı | 100 uA |
| Programlanabilir I/O | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Single Tone Alarm Circuit Using CMOS Process |
LC9801R - IC-9801 ALARM SOP-8
₺17.71
