Stokta
INTEGRAL
BT66T-PR - IC-66 MELODY TO92 BULK INTEGRAL
₺11.63
Vergisiz Fiyat: ₺9.69
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bir Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | INTEGRAL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Ses Süresi | N/A |
| Örnekleme Frekansı | 65 kHz |
| Örnekleme Bit Sayısı | N/A |
| Çalışma Voltajı | 1.3 V to 3.3 V |
| Çalışma Akımı | 60 uA |
| Programlanabilir I/O | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +65 °C |
| Özellikler | Simple Melody Generator |
BT66T-PR - IC-66 MELODY TO92 BULK INTEGRAL
₺11.63
