Stokta
APLUS INTEGRATED
AP89341_28SOP_G3 - IC-89341 VOICE OTP 3.3V 341sn SOP28 SMD APLUS
₺117.11
Vergisiz Fiyat: ₺97.59
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bir Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP28 |
| Ses Süresi | 341 s |
| Örnekleme Frekansı | 6 kHz |
| Örnekleme Bit Sayısı | 4 Bit |
| Çalışma Voltajı | 2.2 V to 3.6 V |
| Çalışma Akımı | 15 mA |
| Programlanabilir I/O | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Voice OTP with 8M-Bits EPROM |
AP89341_28SOP_G3 - IC-89341 VOICE OTP 3.3V 341sn SOP28 SMD APLUS
₺117.11
