Stokta
APLUS INTEGRATED
AMTP32M-SOP - IC-32 VOICE IC MTP FLASH 3V3 660sn SOP28 APL
₺106.47
Vergisiz Fiyat: ₺88.72
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çok Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP28, 7.50mm |
| Ses Süresi | 660 sec, 200 sec |
| Frekans Aralığı | 6 to 20 kHz |
| Bit Sayısı | 8 Bit |
| Çalışma Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Çalışma Akımı | 22 mA |
| Programlanabilir I/O | 7 |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | MTP with 8-BIT PCM Voice Quality |
AMTP32M-SOP - IC-32 VOICE IC MTP FLASH 3V3 660sn SOP28 APL
₺106.47
