Stokta
APLUS INTEGRATED
AIVR3K42-DIP8 - IC-3K42 VOICE 2.2V-3.6V 42sn DIP8 APLUS
₺12.97
Vergisiz Fiyat: ₺10.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bir Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Ses Süresi | 42 s |
| Örnekleme Frekansı | 6 kHz |
| Örnekleme Bit Sayısı | 4 Bit |
| Çalışma Voltajı | 2.2 V to 3.6 V |
| Çalışma Akımı | 4 mA |
| Programlanabilir I/O | 8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-bit CPU based Voice chip series |
AIVR3K42-DIP8 - IC-3K42 VOICE 2.2V-3.6V 42sn DIP8 APLUS
₺12.97
