TFBS4711-TR1 - TRANCEIVER DATA INFRARED MODULE 115.2KB 1.9MM 2.4V
- Marka: VISHAY
- Ürün Kodu: TFBS4711-TR1
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺244.85
- Vergisiz Fiyat: ₺204.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | IR Modülleri |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Boşta Akım | 75 uA |
| Mesafe (Düşük Güç/Typ Uzak Kontrol) | 1 m |
| Veri Hızı | 115.2 Kbps |
| Frekans | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | SIR, 115.2 kbps, Serial Infrared Transceiver |
Etiketler: TRANCEIVER DATA INFRARED MODULE 115.2KB 1.9MM 2.4V - TFBS4711-TR1, TFBS4711-TR1, Modüller
