GDBD4410 - EVALUATION BOARD IXYS
- Marka: IXYS
- Ürün Kodu: GDBD4410
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺27,589.81
- Vergisiz Fiyat: ₺22,991.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Modülleri |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Besleme Voltajı | -0.5 to 24 V |
| Akım | 20 mA |
| Uygulama Alanı | Power Management, High and Low Side Driver (External FET) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Driver Unit for Converter Brake Inverter Modules |
Etiketler: EVALUATION BOARD IXYS - GDBD4410, GDBD4410, Modüller
