Stokta
TEXAS
SN74LVC8T245QPWRQ1 - IC-74LVC8T245 TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP
₺47.23
Vergisiz Fiyat: ₺39.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP24 |
| Lojik Tipi | Translation Transceiver |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 32 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 32 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Automotive 8-Bit Dual-Supply Bus Transceiver with Configurable Voltage Translation and 3-State Outputs |
SN74LVC8T245QPWRQ1 - IC-74LVC8T245 TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP
₺47.23
