Stokta
TEXAS
SN74LVC1G132DBVT - IC-74LVC1G13 BUFFER SCHMIT TRIG SOT23-5
₺16.57
Vergisiz Fiyat: ₺13.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 3.4 mA, 3.4 mA |
| Çalışma Akımı | 10 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single 2-Input NAND Gate With Schmitt-Trigger Inputs |
SN74LVC1G132DBVT - IC-74LVC1G13 BUFFER SCHMIT TRIG SOT23-5
₺16.57
