Stokta
TEXAS
SN74LVC1G00DBVR - IC-74LVC1 GATE NAND 1CHANNEL 2-INP SOT-23-5 TI
₺3.04
Vergisiz Fiyat: ₺2.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 32 mA, 32 mA |
| Çalışma Akımı | 10 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Single 2-Input Positive-NAND Gate |
SN74LVC1G00DBVR - IC-74LVC1 GATE NAND 1CHANNEL 2-INP SOT-23-5 TI
₺3.04
