Stokta
TEXAS
SN74LVC16373ADLR - IC-74LVC16373 BUS TRANSPARENT 48-SSOP
₺34.44
Vergisiz Fiyat: ₺28.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP48 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 8 :8 |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 3.6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Gecikme Süresi | 2.1 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16-Bit Transparent D-Type Latch With 3-State Outputs |
SN74LVC16373ADLR - IC-74LVC16373 BUS TRANSPARENT 48-SSOP
₺34.44
