Stokta
TEXAS
SN74LV74AD - IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
₺60.77
Vergisiz Fiyat: ₺50.64
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Flip Flop Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Flip Flop Tipi | D-Type |
| Çıkış Tipi | Complementary |
| Tetikleme Tipi | Positive Edge |
| Besleme Voltajı | 2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 12 mA, 12 mA |
| Frekans - Saat | 140 MHz |
| Çalışma Akımı | 20 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual Positive-Edge-Triggered D-Type Flip-Flops |
SN74LV74AD - IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
₺60.77
