Stokta
TEXAS
SN74LS123DR - IC-74LS123 SO16 SMD TI
₺18.45
Vergisiz Fiyat: ₺15.37
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Multivibratörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Monostable |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 400 uA, 8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Retriggerable Monostable Multivibrator |
SN74LS123DR - IC-74LS123 SO16 SMD TI
₺18.45
