Stokta
TEXAS
SN74HC139N - IC-74HC139 DUAL 2-LINE TO 4-LINE DEC. DIP16 TI
₺42.38
Vergisiz Fiyat: ₺35.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 2:4 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2 to 4 Line Decoder/Demultiplexer |
SN74HC139N - IC-74HC139 DUAL 2-LINE TO 4-LINE DEC. DIP16 TI
₺42.38
