Stokta
AMD
PAL16L8BCN - IC-16L8 DIP20
₺8.37
Vergisiz Fiyat: ₺6.98
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Logic Entegreler |
| Üretici Firma | AMD |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP20 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 210 mA |
| Hız (Tpd) | N/A |
| Propagasyon Gecikme Süresi | 4.5 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +75 °C |
| Özellikler | Programmable Array |
PAL16L8BCN - IC-16L8 DIP20
₺8.37
