Stokta
ONS
NLVVHC1GT125DT1G - IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 5TSOP
₺27.86
Vergisiz Fiyat: ₺23.22
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOP5 |
| Lojik Tipi | Buffer, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Buffer Sayısı | 1 |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 8 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 8 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | non-Inverting 3-State Buffer |
NLVVHC1GT125DT1G - IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 5TSOP
₺27.86
