Stokta
STM
M74HC75B1 - IC-74HC75 DIP16 ST
₺17.14
Vergisiz Fiyat: ₺14.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | D Type Latch |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Devreler | 4 :4 |
| Bağımsız Devreler | N/A |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 25 mA, 25 mA |
| Gecikme Süresi | 11 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4-Bit D Type Latch |
M74HC75B1 - IC-74HC75 DIP16 ST
₺17.14
