Stokta
STM
M74HC4024RM13TR - IC-74HC4024 STAGE BINARY COUNTER SMD SO14 TR ST
₺11.14
Vergisiz Fiyat: ₺9.29
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Sayım Hızı | 79 MHz |
| Bit Sayısı | 7 Bit |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Tetikleme Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | None |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 7 Stage Binary |
M74HC4024RM13TR - IC-74HC4024 STAGE BINARY COUNTER SMD SO14 TR ST
₺11.14
