Stokta
TEXAS
74ACT11030DR - IC-11030 GATE NAND 1CH 8-INP SOIC14
₺73.79
Vergisiz Fiyat: ₺61.49
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | NAND Gate |
| Girişler | 8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-Input Positive NAND Gate |
74ACT11030DR - IC-11030 GATE NAND 1CH 8-INP SOIC14
₺73.79
