Stokta
NSC
74ACT10SCX - IC-74ACT10 SMD NATIONAL
₺6.71
Vergisiz Fiyat: ₺5.59
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NSC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 3 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Çalışma Akımı | 4 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Triple 3 Input NAND Gate |
74ACT10SCX - IC-74ACT10 SMD NATIONAL
₺6.71
