Stokta
TEXAS
UA741CP - IC-741 OP.AMP.5mv DIP8 TI
₺15.71
Vergisiz Fiyat: ₺13.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 7 to 36 V |
| Besleme Akımı | 1.7 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | uA741 General-Purpose Operational Amplifiers |
UA741CP - IC-741 OP.AMP.5mv DIP8 TI
₺15.71
