Stokta
TEXAS
UA733CDR - IC-733 DIFFERENTIAL VIDEO AMPLIFIERS SMD-14 TI
₺40.56
Vergisiz Fiyat: ₺33.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | Video Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 50 MHz |
| Besleme Voltajı | -8 to 8 V |
| Besleme Akımı | 16 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 600 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Differential Video Amplifiers |
UA733CDR - IC-733 DIFFERENTIAL VIDEO AMPLIFIERS SMD-14 TI
₺40.56
