Stokta
TEXAS
TPA3137D2PWPR - IC-3137D2 AMP CLASS D STER 6W 28HTSSOP
₺60.43
Vergisiz Fiyat: ₺50.36
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP28 |
| Sınıf | Class D |
| Kanal Tipi | 2-Channel (Stereo) |
| Çıkış Gücü | 6 W |
| Yük Empedansı | 8 Ohms |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 14.4 V |
| Bant Genişliği | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 6 W Inductor Free Stereo (BTL) Class D Audio Amplifier with Ultra Low EMI |
TPA3137D2PWPR - IC-3137D2 AMP CLASS D STER 6W 28HTSSOP
₺60.43
