Stokta
TEXAS
TLV9064IDR - IC-9064 OPAMP 14-SOIC
₺53.61
Vergisiz Fiyat: ₺44.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 10 MHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 538 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 300 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 10-MHz, RRIO, CMOS Operational Amplifiers for Cost-Sensitive Systems |
TLV9064IDR - IC-9064 OPAMP 14-SOIC
₺53.61
