Stokta
TEXAS
TLV8542RUGR - IC-8542 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8X2QFN
₺45.96
Vergisiz Fiyat: ₺38.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | X2QFN8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 8 kHz |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 550 nA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3.4 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 500-nA, RRIO, Nanopower Operational Amplifiers for Cost-Optimized Systems |
TLV8542RUGR - IC-8542 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8X2QFN
₺45.96
