Stokta
TEXAS
TLV3542IDGKT - IC-3542 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
₺98.20
Vergisiz Fiyat: ₺81.83
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 200 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 5.2 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 2 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 200-MHz, Rail-to-Rail I/O, CMOS Operational Amplifiers for Cost-Sensitive Systems |
TLV3542IDGKT - IC-3542 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
₺98.20
