Stokta
TEXAS
TLV2254AIDR - IC-2254 GENERAL PURPOSE AMPLIFIER SOIC14 TR TI
₺135.63
Vergisiz Fiyat: ₺113.03
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 200 kHz |
| Besleme Voltajı | 4.4 to 8 V |
| Besleme Akımı | 140 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 200 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low Power Rail to Rail |
TLV2254AIDR - IC-2254 GENERAL PURPOSE AMPLIFIER SOIC14 TR TI
₺135.63
