Stokta
TEXAS
TLV1872DGSR - IC-1872 ANALOG COMPARATORS 36V
₺105.48
Vergisiz Fiyat: ₺87.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP10 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2.7 to 40 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çalışma Akımı | 85 uA, 115 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 40V High-Speed Comparator with Separate Input and Output Supplies |
TLV1872DGSR - IC-1872 ANALOG COMPARATORS 36V
₺105.48
