Stokta
TEXAS
TLC372QDRG4 - IC-372 COMP DUAL SOIC 8
₺105.48
Vergisiz Fiyat: ₺87.90
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 4 to 16 V, ±2 to 8 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Çalışma Akımı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | LinCMOS Dual Differential Comparator |
TLC372QDRG4 - IC-372 COMP DUAL SOIC 8
₺105.48
