Stokta
TEXAS
TLC2272CP - IC-2272 OPAMP GP 2.25MHZ RRO 8DIP
₺202.38
Vergisiz Fiyat: ₺168.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 2.25 MHz |
| Besleme Voltajı | 4.4 to 16 V, ±2.2 to 8 V |
| Besleme Akımı | 2.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 300 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Advanced LinCMOS Rail-to-Rail Operational Amplifiers |
TLC2272CP - IC-2272 OPAMP GP 2.25MHZ RRO 8DIP
₺202.38
