Stokta
TEXAS
TL074CPWR - IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14TSSOP
₺14.47
Vergisiz Fiyat: ₺12.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 3 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 1.4 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Low-Noise FET-Input Operational Amplifiers |
TL074CPWR - IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14TSSOP
₺14.47
